Menu

Selçuk Bey marka ve tasarım avukatlığında uzman olması sebebiyle şirket unvanımızın ve ibarelerimizin korunması hakkında yaşadığımız sıkıntılara kolay ve hızlı çözümler sundu. Kendisiyle tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun kaldık.

[Lütfü Şahsuvaroğlu Akaryakıt Ürün. Otom. İnş. San. Ve tic. Ltd. Şti. ]

Ata Patent sayesinde markalarımızın ve tasarımlarımızın tescil ile korunması bize ileride karşılaşacağımız problemler için kalkan oldu. Şimdi sektörümüzde şirketimizin unvanı ve ibaresi tescilli bir şekilde emin adımlarla ilerliyoruz.

[Mete-Set İnşaat Dekorasyon San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.]

Güler yüzlü ve güven verici tavırlarıyla çalışmaya başladığımız ilk günden beri Selçuk Bey ve diğer çalışanlar bize doğru adreste olduğumuzu hissettirmişti. Karşılaştığımız sorunlara hızlı çözümler yaratıp, markamızın haklarını koruma konusunda bize hukuki yönden yol gösterici olmuşlardır. Kendileriyle çalışmaktan mutluluk ve güven duyuyoruz.

[Dynomighty Design Inc. ABD]

Fikri ve Sınai Hakların mahkemeler önünde korunuyor olmasının büyük önem taşıdığı ve marka hırsızlarının arttığı bu günlerde, Ata Patent A.Ş ile çalışmamız bizim için ayrıcalık oluşturmuştur. Güncel gelişmeleri takip edip bizlere hukuki alt yapılarıyla yardımcı olmaları, bütün haklarımızı anlatıp bizleri aydınlatmaları güven verici olmuştur. Başarılarının devamlarını dilerim.

[EDS Cephe Sistemleri ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ]

Marka ve şirket unvanımızın başka kişi tarafından çalınıp, kullanıldığı gerçeği ile yüz yüze gelmemiz bir patent şirketiyle çalışma gerekliliğine sebep olmuştur. Yıllarca çalışıp, emek vermiş olduğumuz markamızı korumamıza yardım eden Ata Patent A.Ş ve kurucusu Selçuk Bey’e çok teşekkürler.

[Kare Mümessillik Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ]

Marka ve ibare hırsızlığı konusunda verdiğimiz mücadelede deneyimli kadrosuyla hizmet veren Ata Patent A.Ş. ile tüm haklarınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanları ve güven veren duruşuyla yaşadığımız zorluklarda yanımızda olan Ata Patent’e minnettarız.

[Refleks Yangın Güvenlik Sist. Taah. Ve Yazılım Ltd. Şti.]